Rózne teksty, różne wpisy

Hotel z parkingiem- hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest fantastycznie umiejscowiony, jeżeli pragniesz dojść z niego do najważniejszych miejsc w Krakowie w niedługim czasie. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Chwilkę dłużej zajmuje dotarcie do Kazimierza, jednak można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z mało chlubnej epoki socjalizmu, ale we wnętrzu został ładnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrumHotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawę i herbatę, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by dało się w nich bez problemu poruszać się wózkiem. Przystosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i cudowne jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi z całego świata. W okresie letnim może się tu pomieścić znacznie więcej osób, ponieważ otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się tutaj również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne położenie tego miejsca, jak i profesjonalna obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Brak komentarzy

Dodaj komentarz